Дорогі діти, шановні вчителі, батьки!

Цьогоріч День знань не такий, як кожного року. На жаль не відбудеться святкова лінійка і ми не зберемося на шкільному подвір’ї у святкових вишиванках та піднесеному настрої. Та все ж я надзвичайно радий, що зустріну кожного з вас у нашій школі. Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року! Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх Вас із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії. У цей момент так хочеться сказати вам, дорогі діти, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті. Сьогодні перед юними жителями нашого села гостинно відчинить двері наша школа, яку спільними зусиллями та завдяки підтримці батьківського колективу ми відремонтували та підготували до нового навчального року. Особливим і, безперечно, визначальним у житті цей день стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.

Наші любі першокласники!

Хочеться побажати Вам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, мої юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями. Усі знання, які ви отримаєте в школі, стануть для вас тією опорою, з якої вам буде легко іти своїм життям, досягаючи все нових і нових успіхів.

Дорогі одинадцятикласники!

Цей навчальний рік стане останнім для вас у стінах рідної школи. Зовсім скоро доведеться обирати професійну стежину. Ви, сподіваюся, станете студентами середніх спеціальних чи вищих навчальних закладів і будете втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде ваш вибір – залежить тільки від Вас.

Шановні батьки!

Без вашої допомоги та сумлінної праці, підтримки та сприяння наша школа не змогла б існувати. Світлі, ошатні класи, виховані, красиві діти – це все завдяки вам. Тому хочу побажати вам залишатись небайдужими до проблем навчального закладу. Давайте разом закладати фундамент світлого майбутнього наших дітей!

Окреме велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни. Здоров’я вам, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів. Зі святом, з Днем знань, з початком нового навчального року!